Hormonálne zmeny

U všetkých 24 pacientiek vo veku 17 - 35 rokov, ktoré sa zúčasnili výskumu na lekárskej akadémii pre postgraduálne vzdelávanie v Charkove, prišlo po použití VAT k normalizácii hormonálnych aktivít a k zmierneniu patologických zmien.

Liečba sa skladá z 2 etáp: prípravnej a liečebnej.

Prípravná etapa trvá 10 dní podľa Tab. 37a. 

Po ukončení prípravnej etapy sa prechádza na liečebnú etapu podľa Tab. 37b. Opakuje sa 3x, celkovo trvá 3 mesiace. Terapie sa vykonávajú večer pred spaním. Po 4 týždňoch liečby je potrebná prestávka 2 dni.

Prípravnú fázu podla Tab. 37a je potrebné preventívne opakovať každé 3 mesiace, t.j. 4x ročne.

POZOR: Liečbu prerušte počas menštruácie a v čase zosilneného krvácania.

 

Dobrý deň, ozývam sa vám aby ste vedeli ako ste mi pomohli. Som vo veku, kedy mi prechod spôsoboval nemalé nepríjemnosti. Hormonálne výkyvy mi ovplyvnili kvalitu každodenného života. Bola som spomalená, nič sa mi nechcelo, mala som otrasné návaly potu a v noci som buď nemohla zaspať vôbec, alebo som sa stále budila. Kolegynka o dva roky staršia vyskúšala všetko až si objednala Vitafon a po 3 týždňoch na nej začalo vidieť zmeny k lepšiemu. Takto inšpirovaná som si ho kúpila aj ja a môžem Vám povedať, že to bolo to najlepšie rozhodnutie. Som živšia, sťastnejšia, návaly zmizli a našla som opäť chuť do života. Pobláznené hormóny sa asi ustálili, upokojili a ja som živá ako na strednej škole :)))). Dúfam, že pomôže všetkým ženám s podobnými problémami! Veľa šťastia!

Andrea, 50r., Dubnica