Poruchy erekcie

Erekcia vzniká ako výsledok práce zvláštnej skupiny svalov, v dôsledku ktorej sa naplnia kaverny pohlavného údu krvou. Tieto svaly zabezpečujú erekciu synchrónne s pumpovaním srdca. V kavernách vzniká tlak, ktorý zabezpečuje erekciu, krv neprúdi späť. Stupeň erekcie zavisí od toho ako pracujú svaly, ktoré erekciu zabezpečujú. Dĺžka erekcie závisí od výkonnosti sústredných svalových zdrojov.

Potencii prospieva celková fyzická pripravenosť. Zásadnú úlohu však hrajú svaly, ktoré zabezpečujú erekciu. Dobrým spôsobom obnovy funkčnosti svalov všeobecne je masáž. 

V oblasti prostaty je však môže robiť len urológ. Vo všeobecnosti to nie je ani lacné, ani pohodlné. Existuje aj efektívnejší spôsob - vibroakustická masáž, ktorá vytvára mikrovibrácie zvukom. Mikrovibrácie pôsobia cez pokožku, čo je príjemné a hygienické, navyše v domácich podmienkach. Efekt sa každým pôsobením sčítava.

Bežný muž obvykle netuší, čoho by mohol dosiahnuť. Ak ho nič nebolí, veci sa mu zdajú byť v poriadku. Výskumy však ukázali, že sex v manželstve trvá často 2 - 5 minút. Táto doba manželke zriedkavo stačí na fyzické a citové uspokojenie. Problém často nie je v neskúsenosti alebo nevedomosti ale v nedostatku nahromadených zdrojov muža. 

Vitafon je populárny aj za hranicami Ruska. Obyčajne sa používa na liečbu prostatitídy, cistitídy a adenómu prostaty. Efekt výrazneho zlepšenia potencie sa prejavil sám od seba pri liečbe iných urologických chorôb. Pacienti často prekvapovali urológov svojimi poznatkami o vedľajších účinkoch. Toto napísal 70. ročný muž z Izraela, ktorý sa liečil na zriedkavú " Peyronieho chorobu".

"Po 10-12 dňoch terapie, po 5-7 minutach od jej začiatku, sa začala objavovať erekcia. Postupne narastala miera uspokojenia pri intímnych stykoch, ako aj ich frekvencia a dĺžka ................"

Časom je dostatočné fónovanie hrádze a močového mechúra.

Efekt je proporcionálne úmerný sčítanej dobe a množstvu oblastí pôsobenia.

 

Ohlasy užívateľov:

 

..., lebo som sa na internete dočítal, že to funguje na erekciu. Neveril som tomu, ale vyskúšal som. Lebo sak keď už má človek cez 60, všetko vyskúša. Prikladal som si to v posteli a po týždni som začal cítiť niečo ako prívaly krvi v tej oblasti. Ježišmaria, tomu som neveril, vselico som výskušal, ale zbytočne. Tento stroj od vás zabral, chvílu to trvalo, ale teraz zasa môžem všetko čo kedysi. A jak to tí Rusi vymysleli! Ešte mi dajte vediet prosim vas, že na čo ďalšie to môžem používať. Ďakujem,

Pavol, 62, Prešov

 

Ja Vám chcem iba povedať, že som Vitafon vyskúšal (nie že by som to potreboval alebo mal problém), ale je to ozaj lepšie. Erekcia je kvalitnejšia, je to zaujímavý prístroj.

Ivan, 58, Partizánske