Úraz (trauma) chrbtice

Vibrafóny priložte priamo na oblasť poškodeného stavca symetricky po oboch stranách chrbtice. Pokiaľ sú poškodené viac ako tri stavce, terapiu opakujte 2x pozdĺž symetrickej osi chrbtice tak, aby bol pokrytý celý priestor. Je dôležité, aby liečba pokrývala aj stavce, ktoré susedia s poškodenými stavcami. Na zníženie zápalového procesu je vhodné potrieť postihnutú oblasť a jej okolie raz denne dezinfekčným roztokom. V prípade extrémnej reakcie skráťte čas terapie.

 

Ohlasy užívateľov:

Dobrý deň želám vynálezcom VITAFONU! 

Moja manželka bola neopatrná a spadla v kuchyni na stoličku. Zranila si chrbticu  tesne pod líniou obličiek. Mala poškodené nervové dráhy, ktoré spájajú hornú a dolnú časť tela. Bolesti ju o niekoľko hodín neskôr prinutili ľahnúť si do postele, a potom celé telo začalo „štrajkovať”. 

Nemocnica je vzdialená 50 km. Doma sme mali VITAFON. Podľa návodu sme  poranenie chrbtice začali liečiť okamžite, aby sa predišlo komplikáciam. O dva týždne neskôr sa manželka už mohla posadiť na posteľ. O ďalšie dva týždne začala pomaly  chodiť.

Fónovali sme okolie miesta úrazu ako aj obličky, aby nedošlo k zvýšeniu tlaku - manželka má hypertenziu II. stupňa.

Teraz si obaja liečime osteochondrózu, bolesti kĺbov a zubov.

Náklady na kúpu VITAFONU sa nám už dávno vrátili, a penziu nemusíme míňať na lieky, ktoré aj tak nie vždy pomáhali. Prístroj je lacný, pohodlný a bezpečný! 

Ďakujeme vám z vidieka za jeho vynález. 

Vladimir A., 76, Rusko

 

Prístroj mi dali rodičia, lebo v januári som na snowboarde v Tatrách hrozne silno dopadol a narazil som si kríže. Musel som behať v Bratislave po rengenoch, ale nevedeli mi to dať dokopy. V lekárni som si kúpil vela mastí, ktoré mali potlačil bolesť. To ale prestalo fungovať a zase som bol na začiatku. Rodičia mali Vitafon doma lebo oca tiež boleli kríže, tak som si ho začal prikladať tam kam on. Pomáha mi to, musím to robiť dlhodobo, ale cítim sa v pohode. Určite sa vrátim na svah, ale najbližšie s vašim pristrojom v taške. 

Martin, 21, Poprad


Rýlovaval som v záhrade veľmi rád, no začali ma katastrofálne bolieť kríže. Chvíľami som sa nemohol už ani pohnúť. Keď som spoznal Vitafon, bol som skeptik, no dal som mu šancu. Cítim sa vďaka vám lepšie, zohýbam sa skoro ako za mlada a v záhrade môžem pracovať ako kedysi. Fónujem si ladviny a kríže priebežne skoro každý večer, aby som v sobotu bol pripravený fyzicky sa namáhať. Zdá sa mi, že som vitálnejší, žena ma zase poháňa aby si ho mohla prikladať na stehná kvoli celulitíde a pochvaluje si. Len tak ďalej!

Karol, 54, Galanta