Vrásky, akné, celulitída

Hlavnými kožnými problémami sú akné, vrásky, celulitída a strie. Existujúce medikamentózne a profesionálne kozmetické prostriedky nie vždy prinášajú želané efekty. V poslednej dobe bolo navrnutých množstvo rôznych spôsobov na liečbu akné pomocou antibiotík, použitím antiandrogénov, izotretinoínu a iných lokálnych medikamentóznych prípravkov. V súvislosti s tým sa veľmi často stretávame s nežiadúcimi účinkami ako následkom používania týchto preparátov - narušenie normálnej bakteriálnej flóry, vznik rezistentných kmeňov, fototoxické reakcie atď. Preto sa venuje veľká pozornosť doplnkovým metódam liečby, medzi ktorými má vedúcu pozíciu VAT.

Pri liečbe akné a celulitídy prebieha VAT pri súčasnom použití protizápalových a antibakteriálnych krémov a mastí, alebo jódových preparátov. Vibrafóny sa umiestňujú na postihnutú oblasť, ktorá bola predtým potretá dezinfekčným roztokom alebo inými prostriedkami, a to cez tenkú gázu. Vibrafóny môžeme stabilizovať aj pomocou elastického obvazu pre zvýšenie pohodlia pri aplikácii. 

Postihnuté miesto fónujeme 2x denne počas 7 - 10 dní v režime 1 po dobu 10 - 15 min.

Liečbu je potrebné zopakovať 3 - 4x s prestávkami 2 - 3 dni. 

Výsledky výskumu ukázali, že VAT ako súčasť komlexnej liečby akné a celulitídy významne zlepšuje efekt použitých prostriedkov, čo sa prejavuje ako zmenšenie papulopustulóznych elementov a infiltrátu v krátkom čase, zlepšením výživy pokožky a rýchlejšou regeneráciou kože.

Pri odstraňovaní vrások odporúčame VAT v oblasti problémových zón v kombinácii s masážami. Vibrafóny sa umiestňujú cez gázu na oblasť vrások počas 10 - 12 dní v režime 1, po dobu 5 - 7 min.

Liečba sa vykonáva zároveň so základnou kozmetickou podporou a treba ju opakovať 2-3 x s prestávkami 2-3 dni. Efekt je viditeľný už po niekoľkých aplikáciách a prejavuje sa lepším prekrvením pokožky, lepšiou farbou tváre, zahladením plytkých vrások, výrazným zmenšením hlbokých vrások a napnutím pokožky tváre.

 

Ohlasy užívateľov:

Dobrý deň celému VITAFON tímu do Bratislavy!

V mene mňa aj mojéj 14-ročnej dcéry Lucie sa vám chceme poďakovať. Kozmetické problémy sa skutočne dajú liečiť aj takým alternatívnym spôsobom akým je vibro-akustická terapia. Moje vrásky medzi obočím, ktoré som nevedela potlačiť krémami a myslela som, že jedinou cestou bude botulotoxínová injekcia, sa zjemnili a už vôbec niesú také výrazné. Všimlo si to aj okolie a dokonca aj kolegovia. Nad perou mi drobné vrásky zmizli dohladka.

Čo je však úžasné je, že Lucke VITAFON pomohol s nepekným akné. Spolužiaci sa jej vysmievali a dnes ho už skoro vôbec nie je vidno. Obe sme vám zaviazané, určite sa ešte ozveme ako sa máme. Nech sa vám darí!

Viera, 39, Nitra